1. místo v celostátní výtvarné soutěži Přemyslovna Svatá Anežka Česká a její doba

10. ledna 2011 proběhlo druhé kolo výtvarné soutěže pro MŠ, ZŠ, ZUŠ i SŠ. Soutěž inicioval a připravil Prof. Petr Piťha, který k ní také sestavil životopis – Příběh a odkaz sv. Anežky Přemyslovny. Vybrané práce hodnotila odborná porota složená z pedagogů a našich známých českých výtvarníků.
Kateřina Vávrová získala 1. místo pro naši školu i město.

Slavnostní předání diplomů a výstava oceněných prací se uskuteční dne 2. března 2011 v prostorách Anežského kláštera za účasti Pražského arcibiskupa Dominika Duky a ministra školství, mládeže a tělovýchovy Mgr. Josefa Dobeše.
Velmi si vážíme tohoto ocenění, Katce gratulujeme a zároveň děkujeme ostatním žákům, kteří se v rámci hodin výtvarné výchovy do této soutěže zapojili.

Mgr. L. Vošmiková

12. ledna 2011