Úvodní stránka » Základní škola » Spolek rodičů (SRPŠ)

Spolek rodičů (SRPŠ)

Spolek rodičů ZŠ Buštěhrad (SRPŠ)

Spolek rodičů ZŠ Buštěhrad (SRPŠ) slouží k usnadnění komunikace mezi rodiči a školou, výběru příspěvků od rodičů žáků, které jsou následně poskytovány na různé potřeby jednotlivých tříd (viz zjednodušená účetní bilance předchozích let).

Spolek rodičů byl zapsán u Městského soudu v Praze dne 5.1.2016 pod IČO 04628471. Spolek je nepolitickou a nezávislou zájmovou organizací zastupující zájmy dětí při vzdělávání, výchově a rozvoji jejich osobnosti.

Výbor spolku:
Předseda: Petra Rudová
Místopředseda: Tomáš Petřina
Pokladník: Lenka Jelínková
Auditor: Ivana Kratochvílová
Zapisovatel: Jitka Kotelenská

Výše uvedení členové byli zvoleni do funkcí na výroční schůzi Spolku dne 13.10.2017 a 10.11.2017
na základě hlasování přítomných členů.

Jména a kontakty na zástupce jednotlivých tříd

Stav a čerpání příspěvků v školním roce 2017/2018
Výbor Spolku představil vedení základní školy návrhy na využití příspěvků na společných jednání.
Zůstatek finančních prostředků k září 2018 činil 91 000Kč.

Úhrada příspěvků a finančních darů

Příspěvky prosím zasílejte bankovním převodem na bankovní účet Spolku 2200972196/2010 vedený u FIO banky. Do zprávy pro příjemce uveďte  třídu, kterou navštěvuje dítě, za které je provedena platba..

Výše příspěvku činí minimálně 250 Kč a žáka, horní hranice příspěvku není omezena.

Děkujeme všem rodičům za jejich příspěvek k rozvoji naší školy.

Komunikace a dotazy: SRPSbustehrad@email.cz