Úvodní stránka » Základní škola

Výsledky sběru

Letošního podzimního sběru papíru a víček se zúčastnily všechny třídy naší školy. Už toto je pro nás úspěch. Celkem se nasbíralo 3.581,2 kg papíru a 231 kg víček.

Děkujeme všem za spolupráci a pomoc.

Sběr papíru:

1. místo - 2.A

2. místo - 4.C

3. místo - 1.B

Sběr víček:

1. místo - 1.B

2. místo - 2.A

3. místo - 4.A

Mgr. Blanka Endrlová - koordinátorka

6. prosince 2018

Pozvánka na vánoční jarmark 2018

30. listopadu 2018

Informace pro rodiče žáků, kteří navštěvují školní družinu

Vážení rodiče,
sdělujeme vám informace k vyzvedávání žáků ze školní družiny.
Každé oddělení má svůj zvonek. Zmáčkněte číslo svého oddělení, zůstaňte stát před fotobuňkou, aby vychovatelka mohla rozpoznat osobu, která žáka vyzvedává. Před zvonkem, prosím, počkejte na oslovení vychovatelkou a po zaznění tónu elektronického odmykání dveří, zatlačte na dveře. Jestliže zatlačíte na dveře dříve, zámek se neuvolní.
Pro přehled uvádíme rozpis časů a místností, kde se vaše dítě při pobytu ve ŠD nachází.

Obědy žáků ve ŠD
Žák, který má 4 vyučovací hodiny, končí vyučování v 11:35, z oběda je zpět na oddělení ve12:30.
Žák, který má 5 vyučovacích hodin, končí vyučování ve 12:30, z oběda je zpět na oddělení ve 13:30.
Časový rozpis k vyzvedávání žáků ze školní družiny
Od 13:30 do 15.00 jsou děti mimo družinu a není možné je vyzvednout. Nemají u sebe aktovky ani oblečení na domů.
V 15:00 se děti vrací z pobytu venku a všichni jsou ve svých třídách.
V 15:30 se každý den oddělení spojují.
Od 15:30 jsou žáci z 1., 2. a 4. oddělení spojeni. Zvoňte ve staré budově na zvonek číslo 1.
Od 15:30 jsou žáci z nové budovy (5. + 6. oddělení) na staré budově - zvonek číslo 3.
Od 16:00 – 17:00 zvoňte na zvonek 1 a 3.
Jestliže potřebujete vyzvednout své dítě v jiný čas, je třeba se předem domluvit s vychovatelkou.
Toto sdělení píšeme, abychom předešli zbytečným nedorozuměním. Vy i my máme zájem o to, aby vyzvedávání dětí probíhalo v klidu, bez stresu a v přátelské atmosféře. Děkujeme.

ŠD a vedení školy

14. listopadu 2018

Nová videa na webu

V sekci videogalerie přibyla dvě nová videa (Halloween ŠD a Projekt 100 let republiky) od pana Krpače.

8. listopadu 2018

Informace k platbám za obědy ve školní jídelně

Vážení rodiče našich strávníků,

vzhledem k tomu, že se poměrně často stává, že platba inkasem za odebrané obědy je ve vaší bance zamítnuta, byla jsem nucena přistoupit k následujícímu opatření.

Pokud od 1.12.2018 dojde k zamítnutí inkasa za odebrané obědy, žákovi budou automaticky v dalším měsíci odhlášeny objednané obědy. Tento stav bude trvat do té doby, než dojde k zaplacení dlužné částky. Tato částka musí být osobně vložena na konto žáka v kanceláři školní jídelny.

Je povinností rodičů hlídat si, zda inkaso za obědy bylo zaplaceno, nebo bylo zamítnuto. Škola již nebude o zamítnutých inkasech informovat, ale pouze od následujícího měsíce pozastaví výdej obědů. K tomuto kroku jsme nuceni přistoupit z důvodů vysokých dlužných částek za obědy a vysokého počtu zamítnutých inkas.

Děkuji za pochopení.

Kristýna Krečová, ředitelka školy

6. listopadu 2018

Termíny akcí do konce kalendářního roku

Sběr papíru a víček od PET lahví 12. - 16. 11. 2018

Třídní schůzky (1. čtvrtletí) 16:30 - 18:00 14. 11. 2018

Mikuláš ve škole 5. 12. 2018

Vánoční jarmark 18. 12. 2018

27. září 2018

Konec školního roku

Rádi bychom všem žákům, rodičům a těm, kteří s námi spolupracují, poděkovali za úspěšný rok 2017/2018 a popřáli všem krásné a pohodové letní prázdniny.

Kolektiv ZŠ

29. června 2018

Nabídka zaměstnání

Hledáme kvalifikované zaměstnance na pozice:

• učitel/ka německého jazyka na 2. stupni
  • učitel/ka 1. stupně

Předpokladem je odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonnost.

9. května 2018