Úvodní stránka » Základní škola

Beseda s odborníkem na téma "Kyberkriminalita"

Vážení rodiče, dovoluji si Vás oslovit s nabídkou besedy s odborníkem na kyberkriminalitu, tedy trestnou činnost páchanou na internetu. Dnešní děti tráví stále více času online a mnohdy se v tomto světě orientují mnohem lépe, než jejich rodiče. To ale vůbec neznamená, že jsou u svého počítače nebo mobilního telefonu v bezpečí. Ačkoliv sedí doma za zavřenými dveřmi, na druhé straně chatu může sedět někdo, kdo se jim chystá ublížit. A bohužel se to často také daří. Proto jsem se rozhodla pozvat jednoho z odborníků do naší školy, aby si s rodiči na toto téma popovídal. Je jím  JUDr. Jan Kolouch, Ph.D., který je se dlouhodobě počítačovou kriminalitou zabývá.

Cílem tohoto setkání je zvýšit povědomí rodičů o tom, jaké metody například pachatelé používají, jak fungují sociální sítě, kde má mnoho dětí své účty, atd., a tím zvýšit bezpečnost dětí.

Beseda pro rodiče proběhne 14.11.2018 po třídních schůzkách od 18 do 20 hodin v nové budově základní školy. Prosím všechny, kteří se zajímají o bezpečí svých dětí, aby přišli. Jsou to jen dvě hodiny času, které ale můžou být rozhodující.

Mgr. Zuzana Kozoňová

17. října 2018

Termíny akcí do konce kalendářního roku

Sběr papíru a víček od PET lahví 12. - 16. 11. 2018

Třídní schůzky (1. čtvrtletí) 16:30 - 18:00 14. 11. 2018

Mikuláš ve škole 5. 12. 2018

Vánoční jarmark 18. 12. 2018

27. září 2018

Konec školního roku

Rádi bychom všem žákům, rodičům a těm, kteří s námi spolupracují, poděkovali za úspěšný rok 2017/2018 a popřáli všem krásné a pohodové letní prázdniny.

Kolektiv ZŠ

29. června 2018

Nabídka zaměstnání

Hledáme kvalifikované zaměstnance na pozice:

• učitel/ka německého jazyka na 2. stupni
  • učitel/ka 1. stupně

Předpokladem je odborná kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 197/2014 Sb., a trestní a morální bezúhonnost.

9. května 2018