Úvodní stránka » Základní škola » Akce

Akce ZŠ

4. A v Aquaparku Kladno

Nový školní rok, nová třída a nové nápady, které se mi ze dne na den neustále mění, ale pár z nich se v letošním roce budu snažit zrealizovat. Pamatuji si, že asi před 14 dny jsem se ptala dětí, kam chtějí se třídou na výlet. To bylo nápadů: aquapark, bobová dráha, únikové hry,

ZOO. Vždycky se snažím najít místo ve svém kalendáři pro děti jednou za 14 dní/měsíc a vyrazit s nimi mimo školu, protože odpolední s účou, které mohou říkat Míšo, to je zážitek asi pro celou třídu. V pátek jsme se vydali v hojném počtu na bazén, kde nás čekalo jen pár plavců a neplavců, kteří se rozhodli navštívit bazén ve stejnou dobu jako my. Ale co bylo velmi příjemné, že bazén patřil skoro jen nám po celou hodinu a půl. Při cestě domů jsme se zastavili v cukrárně, kde jsme všichni doplnili cukry a pokračovali jsme dále na autobus. Dětem se tato akce líbila a věřím, že na příští bude také celá třída. Tak kam to bude příště?
Za 4. A M. Ludvíková

17. října 2018