Ota Pavel známý i neznámý

Ve 3.A a ve 4.C jsme se pustili do obrázků na výstavu, kterou pořádala Středočeská vědecká knihovna v Kladně. Tématem soutěže byl Ota Pavel známý i neznámý.

Třeťáci namalovali portrét Oty Pavla, který doplnili názvy jeho knih a povídek.

Název obrázku třeťáků – Přemýšlím na rybách

Ve čtvrté třídě jsme tiskli obrázek s názvem - Jak jsem potkal ryby

Naše výtvarničení bylo úspěšné a získali jsme ocenění v obou kategoriích. Dvě práce byly oceněny hlavní cenou v 1. a ve 2. kategorii – Alexandr Šindler, 9 let – Přemýšlím na rybách a Natálie Vinšová, 10 let – Jak jsem potkal ryby. Vernisáž se bude konat ve Středočeské vědecké knihovně v Kladně – ve středu 19. 6. od 17:30 – 19:00.

Na vernisáži naši žáci převezmou své ocenění. Máme z našich výsledků velikou radost a chválíme všechny žáky, kteří obrázky vytvořili. Myslím, že porota měla velmi těžký úkol, vybrat pouze jeden obrázek z naší nabídky.

Dana Odvárková - učitelka 3.A

12. června 2019