Mgr. Markéta Antošová

Třída: 4. A

Konzultační hodiny: dle dohody

E-mail: antosova@zsbustehrad.cz

Na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze jsem vystudovala obor český jazyk a hudební výchova pro 2.stupeň základní školy a střední školu.

Mým prvním zaměstnáním byla ZŠ Emy Destinnové v Praze. Později jsem začala působit v ZŠ a MŠ Středokluky. Pracovala jsem i s malinkými dětmi – vedla jsem Centrum předškolních dětí v Suchdole a také učila v MŠ v Dobrovízi. Na nějakou dobu jsem si jako češtinář „odskočila“ i na střední školu, konkrétně na Střední školu Stanislava Kubra ve Středoklukách . Momentálně vyučuji češtinu a hudební výchovu nejen v Buštěhradě na ZŠ Oty Pavla, ale i v International school of Prague.

Nejraději se věnuji svým dvěma malým dětem a když zbyde čas na relax, vydám se s rodinou na nějaký pěkný výlet.