Ing. Blanka Nožičková

Konzultační hodiny: dle dohody

E-mail: nozickova@zsbustehrad.cz

Po mateřské dovolené jsem si na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze dodělala pedagogické vzdělání a od té doby učím na zdejší škole. Před několika lety jsem absolvovala kurz pro koordinátory environmentálního vzdělávání a kurz koordinátorů školních vzdělávacích programů. Jelikož vývoj pedagogiky jde stále kupředu, absolvovala jsem také různé kurzy a vzdělávací akce, abych se ve své profesi stále zdokonalovala. Miluji knížky, bez nichž si svůj život vůbec neumím představit. Zajímá mě archeoastronautika a sci–fi filmy i knihy. Mám ráda divadlo a zabývám se alternativní péčí o zdraví.

Přes to, že učím skoro celý svůj profesní život, svou práci mám velmi ráda a těším se ze všech úspěchů současných i bývalých žáků.