Veletrh celoživotního vzdělávání

Ve dnech 6. a 7. listopadu se žáci 8. a 9. tříd naší školy zúčastnili Veletrhu celoživotního vzdělávání, který se konal v prostorách  Domu kultury v Kladně. Střední školy a učiliště z nejbližšího okolí  zde měly  stánky, kde studenti i učni předváděli ukázky své práce a pedagogové podávali zasvěcené výklady o oborech a dalších specifikách školy. Žáci, kteří ještě nejsou rozhodnuti, kde chtějí po základní škole studovat, tak měli možnost blíže se seznámit s více obory, což by mělo jejich rozhodování usnadnit. Ti rozhodnutí pak strávili více času u stánku „své“ školy, kde kromě letáčků získali další zajímavosti.

Velmi příjemné bylo setkání s bývalým žákem Pavlem, který v kuchařském stejnokroji převáděl své kulinářské umění včetně ochutnávky.

7. listopadu 2007