1. ročník turnaje ve stolním tenise se povedl

V úterý 21.6. proběhl v sokolovně školní turnaj ve stolním tenise 2. stupně. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií - kategorie dívek a kategorie chlapců. Turnaje dívek se zúčastnilo 8 stolních tenistek, v chlapcích startovalo 38 závodníků. Dívky od začátku turnaje prokazovaly své kvality ve skupině, kde změřily síly každá s každou. Podle umístění ve skupině byly nasazeny do závěrečného pavouka. Celkové prvenství vybojovala Laura Franková z 9. A, stříbrnou medaili si odnesla Elena Krejcarová ze třídy 8. A. Bronzová skončila Berenika Malá také ze třídy 8.A. Turnaj chlapců byl velmi vyrovnaný a plný krásných výměn. Chlapci byli rozlosováni do tří skupin, kde se také utkal každý s každým. Do závěrečného pavouka postoupilo 16 hráčů. Všechny medaile si rozebrali borci ze třídy 8. B. Zlato nakonec bral Jan Trnobranský, který své kvality prokazoval během celého turnaje, kdy ani jednou neprohrál. Ve vyrovnaném finále porazil Daniela Dražana, bronz bral Riči. Děkujeme všem závodníkům za krásné sportovní dopoledne, které se neslo v duchu fair play. Zvláštní poděkování patří Sokolu Buštěhrad, který nám umožnil turnaj pořádat u nich v sokolovně a zapůjčil nám stoly. Těšíme se na další sportovní výkony v novém školním roce a přejeme všem krásné prázdniny!