Vánoční jarmark

Vánoce se nám už kvapem blíží, proto jsme se opět sešli v hojném počtu v naší škole na Vánočním jarmarku, kde už tradičně děti u svých stánků nabízely výrobky, které zvládly vytvořit, v tělocvičně pak svými vystoupeními potěšily návštěvníky. Program byl pestrý a krásný, tančilo se, zpívalo se, viděli jsme také kombinaci divadla a zpěvu, u stánků bylo možné vybrat si z nejrůznějších vánočních dekorací, svícnů, magnetek, ozdobných stromečků a mnoha dalších krásných věcí. Zkrátka nepřišli ani ti, co měli chuť dát si něco menšího k snědku. Připraveny byly maličkosti slané i sladké, velké oblibě se těšily například vafle a cukrová vata, a k vánoční pohodě přispěl také horký voňavý čaj. Paní kuchařky v jídelně školy nabídly výborné Míša řezy a další pochutiny a k radosti velké části dospělých také svařené víno.

Nálada byla, myslím, skvělá, v podvečer ze školy odcházelo mnoho usměvavých rodičů, prarodičů, bývalých i současných žáků a zaměstnanců školy, prostě všech, kdo k nám zavítal. V předvánočním shonu to bylo příjemné setkání, které dalo prostor k popovídání si a odpočinku.

Mgr. Zuzana Kozoňová

12. prosince 2019