Play The Game

26. března navštívila 4.C a 4.B divadelní představení Play The Game v kladenském divadle Lampion. Ohlasy byly převážně velmi pozitivní.
Tereza B.: „Líbilo se mi to, protože mě to poučilo, že nemám jen hrát hry, ale místo toho se mám věnovat rodině.“
Dorien K.: „Moc se mi to líbilo, protože to bylo srandovní a zajímavé a bylo to opravdu hezké.“
Jakub B.: „Play The Game se mi docela líbilo, protože byl dobře vymyšlený děj a postavy. Divadlo bylo poučné a vedlo děti k tomu, aby nehrály pořád video hry, ale šly dělat něco jiného.“
Eliška C.: „Divadlo se mi velmi líbilo, bylo smysluplné,naučné a vtipné. Představení ukázalo, že hry můžou vcucnout člověka.“
Adam Ch.: „Divadlo se mi líbilo, protože bylo o tom, aby děti nebyly závislé na internetu.“
Filip H.: „Na představení se mi líbilo, že bylo vtipné a bylo naučné. Nelíbilo se mi, že tam hodně dětí vyrušovalo.“
Za 4.C a 4.B Mgr. Julie Kašová, Mgr. Nikola Gutwaldová

1. dubna 2019