Děláme radost babičkám a dědečkům

Chtěla jsme se zapojit děti do projektu Ježíškova vnoučata a nevěděla jsem jak. V tomto týdnu z Českého rozhlasu přišla žádost, zda by děti nemohly namalovat přáníčka. To mě oslovilo a se třídami 3.A a 4.C jsme vytvořili velkou hromadu přáníček pro babičky a dědečky. Budeme čekat, zda nám někdo odpoví, že jsme mu udělali radost. Nezapomněli jsme ani na naše buštěhradské seniory. Těm jsme  přáníčka předali už v úterý. Každé dítě tam napsalo svůj osobní dopis, který byl doplněn i nějakými otázkami, tak budeme čekat a těšit se na dopisy od babiček a dědečků. Děti jsou napnuté a těší se na jejich dopisy. Byly tam otázky na jejich nejlepší vánoční dárek, na nějaké legrační vánoční příběhy, také na to, jak slaví Vánoce dnes. Jsme rádi, že jsme v tomto pohádkovém vánočním čase udělali někomu radost.

Dana Odvárková

učitelka 3.A