Cyklo-dopravní soutěž

Dne 14. 5. se zúčastnili žáci 5. ročníku Titiane Bowlerová, Mňuková Dominika, Luděk Masař a Musela Jiří spolu se svými spolužáky z 2. stupně - Horký Vojtěch, Luboš Fechtner, Procházková Lucie a Kárníková Kristýna - cyklo-dopravní soutěže.

Konala se pod záštitou starosty města Kladna a za přispění městské policie Kladno. Upřímně chválím žáky 1. stupně za statečnost a odvážné chování v tak náročné soutěži, kdy se v kategorii mladší žáci umístili z 18 škol na 10. místě. Starší spolužáci ve své kategorii zaujali pěkné 9. místo. Blahopřeji k výsledkům ve zdravovědě, kdy svůj úkol soutěžící zvládli bez jediného trestného bodu.

Doufám, že simulovanou jízdu městem zvládnou i ostatní spolužáci tak perfektně,  jako naši soutěžící.

Vyučující TV, Irena Eisová

15. května 2007