Třetí školní buštěhradský rekord

Třetím školním buštěhradským rekordem jsme oslavili Den učitelů. Všichni žáci prvního i druhého stupně zazpívali písničku Na tom pražském mostě. Na harmoniku je doprovázel p. uč. Červený. Každý žák při vstupu do tělocvičny dostal od p. uč. Holeyšovské text písně, který zároveň sloužil jako losovací lístek, neboť na závěr celé akce se uskutečnilo losování tří žáků, kteří získali zpěvník.

Den učitelů byl i výzvou pro vyučující, ti svůj svátek pojali jako Den naruby. Děti vyučovaly, učitelé se vzdělávali. Přípravy měli žáci opravdu důkladné. Zejména ti mladší si dali s přípravou na tento den velkou práci.

Nicméně i těm starším, kteří dnes nechali odpočívat učitele, patří poděkování za to, že tento den si připravili jako Škola hrou.

Mgr. L. Vošmiková

28. března 2007