Slavnostní otevření nové tělocvičny 8.10.2014

První říjnové úterní dopoledne na naší škole bylo velmi slavnostní. Po dvouměsíční rekonstrukci byla slavnostně otevřena nová tělocvična, kde se vybudovala nová moderní podlaha, akustické ostění, nářaďovna a sklápěcí basketbalové koše. S tím vším souviselo předělání sprch, šatny na převlékání, zadního vchodu do nové budovy včetně stříšky, nová střecha nad tělocvičnou a protiskluzová podlaha v kuchyni.

V 10h ráno se sešli žáci, rodiče, učitelé a zástupci města Buštěhrad Ing. Jitka Leflerová, RNDr. Miroslav Oplt, CSc., Dagmar Novotná a Pavel Vavruška v nové tělocvičně, kde jim po krátkých proslovech ukázali žáci naší školy názorně pomocí připravených tanečních a sportovních vystoupení, jak jsou na novém sportovišti štastní a jak budou plochu využívat.

Děkujeme všech zúčastněným, vystrupujícím za příjemný sportovní zážitek a účast a v neposlední řadě zřizovateli školy - městu Buštěhrad za vybudování krásného moderního sportoviště.

8. října 2014