Návštěva žáků 2.A v buštěhradské DPS

Při poslední návštěvě v knihovně jsme slíbili paní knihovnici a paní ředitelce v DPS, že ukážeme, jaké pokroky jsme udělali ve čtení a recitaci. Děti se nemohly dočkat, až budou moci číst babičkám a dědečkům v DPS. Připravily si recitační pásmo „Princeznička na bále“, zazpívaly svou oblíbenou písničku: „Kdo a kdo a kdo to je“, nezapomněly na vtipné hádanky a při hodině pracovní výuky vyrobily přáníčka na památku.

V závěru vystoupení děti vyzvaly babičky a dědečky, aby jim také něco přečetli a zahráli si společně hry, které hrajeme v průběhu výuky matematiky a českého jazyka. Děti čekala na konci vystoupení sladká odměna a rozloučení s klienty DPS. A ani ti nezůstali bez dárečku, děti jim darovaly vlastnoručně vyrobená přáníčka.

Celá třída tímto děkuje paní ředitelce Bc. S. Horníčkové, paní knihovnici Mgr. D. Čermákové a také všem klientům DPS za spolupráci a příjemně strávené dopoledne.

tř. učitelka M. Ludvíková

8. listopadu 2013