První školní dny našich prvňáčků

Už jsme prvňáci – velcí školáci

Od prvního školního dne již uplynul skoro měsíc a z nás se stali velcí školáci. Naučili jsme se zdravit, hlásit, být při hodině potichu – to nám ještě tak moc nejde, připravovat se na každou hodinu, je toho hodně. Hlavně už jsme se naučili i některá písmena číst a psát. Umíme také tři číslice. Při výtvarné výchově jsme udělali několik krásných obrázků a při tělocviku umíme nastoupit podle velikosti, stoupnout si na svou značku a některé nové hry. Ráno si s paní učitelkou povídáme v kroužku o tom, co se budeme ten den učit. Dostali jsme také několik jedniček, dokonce i s hvězdičkou a spousty razítek. Když nám to půjde takto dál, za chvilku budeme umět číst, psát, počítat a znát mnoho dalších věcí o světě kolem nás.

Dana Odvárková Milena Maršnerová

Učitelky 1.A a 1.B