Škola před školou podruhé

Už podruhé nás navštívila mateřská školka, tentokrát se tak stalo dne 3.11., kdy na naší škole zároveň probíhala oslava Halloweenu. Ovšem děti z MŠ Buštěhrad a Lidice byly statečné a našich strašidelných masek se nezalekly.

Důvodem, proč nás navštěvují předškolní děti, je, že si zvykají na školní prostředí a vždy se zde i něco nového naučí, za pomoci dětí z prvních tříd.

Dnes se předškoláčci učili správným hygienickým návykům při psaní a dále si rozvíjeli jemnou motoriku při zdobení obrázků s dýněmi. Děti z prvních tříd jim pomáhaly jak se zdobením, tak i s rozdělováním úkolů. Někdo měl na starosti trhání papírků, někdo lepení atd.

Spolupráce s těmito mateřskými školami bude probíhat i nadále. Návštěvy budou vždy jednu vyučovací hodinu v měsíci.

Mgr. Martina Čihová

7. listopadu 2010