Oblastní kolo dětských sólových recitátorů "SLÁNKA 2009"

"Danulka z první třídy získala bronzovou medaili!", nese se teď naší školou. A my máme, spolu s naší malou recitátorkou, obrovskou radost. Její vystoupení v oblastním kole soutěže zaujalo porotu natolik, že je ocenila krásným třetím místem. Danulce Kótkové k vynikajícímu výsledku blahopřejeme - pečlivá příprava na soutěž pod vedením paní učitelky Šárky Navrátilové přinesla sladké ovoce úspěchu.

Ani ostatní reprezentanti naší školy se v silné konkurenci slánského finále neztratili. Evička Vrbová, Maruška Sedelmayerová, Ondra Novák a Kristýna Jirotková zvítězili nad trémou, nenechali se ovládnout napjatou soutěžní atmosférou a ukázali, že Buštěhradští mají co nabídnout. Odměnou jim byl nejen zasloužený potlesk diváků, ale i načerpané zkušenosti a inspirace, které - jak věříme - zúročí i v některé z příštích soutěží.

Mgr. Drahomíra Klepalová

26. února 2009