Žabičky

Tak už je zase Září a jsme zpátky v naší školce. Někdo uronil pár slziček, ale jinak jsme stateční. Vždyť jsme povyrostli a staly se z nás ŽABIČKY.

S paní učitelkami Danou a Dianou jsme se naučili třídní pravidla a teď už moc dobře víme, jak se máme ve školce chovat. Také jsme se dozvěděli něco o městě kde žijeme a jaký rozdíl je mezi Městem a vesnicí.

Naučili jsme se nové básničky a zopakovali písničky, které jsme již znali. Barvy jsme si procvičili na spoustě namalovaných obrázků,které máme vystavené v naší šatně.

Na konci měsíce jsme navštívili divadlo Lampion, kde pro nás a další kamarády z ostatních mateřských školek hráli pohádku STRAŠIDLO BUBLIFUK.

Už se těšíme co se naučíme příští měsíc a co hezkého pro nás paní učitelky připraví.

Heráková

6. října 2010