Pohádková zima u Sluníček

Nový rok jsme přivítali pohádkovou zimou plnou zábavy a tvoření. Máme i nového kamaráda Sněhuláka, který nás seznámil s paní Zimou a s její charakteristikou. Získáváme nové poznatky o daném ročním období, osvojujeme si dovednosti v oblékání a učíme se mnoho krásných lidových písniček, básniček, říkanek s pohybem a pohybové hry, které nás velice baví.

Nejvíce nás paní Zima potěšila se sněhovou nadílkou na školní zahradě. S velkou radostí jsme stavěli sněhuláky velké, malé a i šišaté. Spolu s kamarádem Sněhulákem jsme se vydali na bílý den do třídy Ledních medvídků. Jejda to bylo legrace, soutěží a zábavy. Ve školce nás navštívil Lední méďa Vladimír se svým kinem, kde jsme se dozvěděli zajímavosti o severním a jižním pólu.

A teď už se těšíme na objevování jarní přírody

Dáša a Evička

6. března 2023