Medvídci v září

Prázdniny utekly jako voda a opět jsme se ve třídě Medvídků sešli. Děti přišly jako by školku opustily včera, bylo vidět, že se těšily na kamarády a snad trochu i na nás. Přivítali jsme tři nové děti, které si dobře zvykají a my děláme všechno pro to, aby se jim u nás líbilo.

Medvídci jsou už o rok starší, proto jsme třídu s kolegyní upravily tak, aby měli několik herních koutků. Také jsme koupily nový herní prvek - krásnou barevnou housenku, která se dětem moc líbí a rády na ní sedávají.

První dva týdny jsme si povídali na téma ,, Moje školka" a přizpůsobili jsme (podle ŠVP) většinu činností na toto téma. Nyní je na řadě téma ,,Moje město". Dnes děti při ranních hrách město Buštěhrad dokonce postavily ze dřívek a špachtlí.

Počasí nám zatím přeje, tak trávíme hodně času venku, hrajeme si na pískovišti,

s míči, kruhy a přírodninami, kreslíme na chodník křídami.

Přejeme všem krásný podzim.

Iva Hrazdirová

18. září 2019