Podzimní výlet na Okoř

Ve středu 25.10. se Berušky vydaly na výlet na Okoř. Ráno jsme vyjeli místní autobusovou linkou směr Okoř. Už cestap o okolních vesničkách byla pro mnohé velkým zážitkem. Téměř prázdný autobus nás vysadil pod hradem Okoř. Děti se nemohly nabažit pohledu na ohromnou stavbu, která se nad nimi tyčila. Vydali jsme se přes louku do prudkého kopce, který jako zázrakem téměř všechny děti vyběhly, ale cesta vzhůru nekončila. Přesto se děti neustále předháněly, kdo bude první. Polní cesta sváděla také k běhu a Berušky pobíhaly nadšeně sem tam, samozřejmě za dohledu paní učitelek. Konečně nás čekala cesta dolů a vytoužená svačinka. Ještě krátké proběhnutí po louce a pak hurá zpět na autobus. Spokojené Berušky se vrátily zpět do školky na oběd. Už se těšíme na další výletík .

Diana Heráková

1. listopadu 2017