Druhé kolo turnaje zábavných her

Za účasti několika přihlížejících rodičů se dnes uskutečnil plánovaný odvetný turnaj zábavných her. Své síly v něm soustředily "družinové" děti z Lidic (Lucinka Polívková), Bělok (Maruška Sedelmayerová), Dřetovic (Anička Leuchtnerová) a Zájezda (Jay Kumar), proti dětem z Buštěhradu (Matěj Kolak, Mikuláš Plášek, Kačka Mullerová, Danielka Kótková).

Družstva byla tentokrát čtyřčlenná a všechny disciplíny prověřovaly motorické schopnosti hráčů. Hlavními pomůckami byly míčky, pálky, kroužky a terče.

Nehrající spolužáci odměňovali každý úspěch soutěžících mohutným pokřikem a  vytvořili tak příjemnou sportovní atmosféru.

Ale ani tentokrát nedošlo k vyhlášení absolutních vítězů. Turnaj skončil nerozhodně, protože každé družstvo získalo za svoji snahu dva body.

Anna Holeyšovská
vedoucí vychovatelka