TALENT 2019

2 ročník soutěže TALENT probíhal v únoru, tři středy po sobě, v podobě třídního, ročníkového a finálového kola. Co jsme mohli vidět? Hru na kytaru, flétnu, klávesy, bubny, gymnastiku, balet, tanec, zpěv, kouzlení, kreslení, konstrukce. Toto všechno a mnohé jiné dělají děti ve svém volném čase. Což je velmi dobrá zpráva. Porota byla složená z dětí, které nevystupovaly. Finálové kolo je odstartováno. V tělocvičně jsou úplně všichni.Soutěžící, porota, diváci a rodiče. Na pomyslném jevišti se střídají naši nadějní , talentovaní umělci a snaží se ukázat, pobavit svým pilně nacvičeným programem a potěšit naše smysly. Střídá se napětí, výkon, potlesk a bodování. Je až neuvěřitelné, že tolik dětí umí co umí. Nemohou to ukázat v běžném školním životě. Proto se taky tato soutěž pořádá. Chceme poděkovat všem soutěžícím. Byli jste stateční, úžasní a moc si vážíme toho, že jste se rozhodli udělat nám všem radost a ukázali, která cesta je vám blízká a co vás baví.

Video z akce naleznete ve videogalerii
Kolektiv ŠD

28. března 2019