Ocenění malým ornitologům

Dnes ráno obdržely děti z ornitologického kroužku velkou obálku se zajímavým obsahem, ke kterému byl přiložen následující dopis:

"Milé děti z ornitologického kroužku Buštěhrad,

mnohokrát vám děkujeme za správné odpovědi na rébusy z jarního čísla časopisu České společnosti ornitologické Ptačí svět a za krásné obrázky, které jste nám poslaly. Od listopadu je budete moci najít na webových stránkách časopisu www.cso.cz. Omlouváme se vám, že jste na svou zaslouženou odměnu musely dlouho čekat a věříme, že vám udělá radost a náš časopis budete rády číst i nadále.

Hodně pěkných zážitků v přírodě vám přeje redakce Ptačího světa."

Obálka dále ukrývala spoustu užitečných a krásných pomůcek pro všechny děti, které se zajímají o malé opeřence. Nejvíce však zaujala publikace "Výpravy do ptačího světa". Bude významným motivačním činitelem a pomocníkem nejen při cestách do přírody.
Redakci časopisu Ptačí svět i ČSO děkujeme.

Anna Holeyšovská
vedoucí vychovatelka