Duha, "Věčně mladí senioři" a Mikuláš

V úterý 29.11.2016, přišla za pěveckým souborem DUHA, skupina žen z místní organizace Svazu důchodců ČR - "Věčně mladí senioři".

Nejdříve se hovořilo o nové budově školy, výborných jídlech ve školní kuchyni a děti povídaly o tom, jak se jim podařilo poslední veřejné vystoupení v ulicích města. Povídání doplnil zpěv koled a vánočních písní.

Návštěva však přinesla pro malé zpěváčky náramnou nadílku od Mikuláše. Poslal ji v předstihu, protože letos je všude plno hodných dětí. Tak snad, aby se cestou na velkých saních neztratila. Děti dostaly odměny za to, jak po celý rok velice mile spolupracovaly s nejstaršími občany města Buštěhradu. Z návštěvy, která pro ně byla překvapením, měly velkou radost a děkují za všechny odměny.

Anna Holeyšovská

29. listopadu 2016