Rozsvícení vánočního stromu - Buštěhrad

Horní náměstí "U Macíků", které je v blízkosti autobusových zastávek, se zaplnilo v pátek 27.11. 2015 v podvečer dětmi, rodiči a obyvateli Buštěhradu.

Každoroční adventní setkání, pořádané MěÚ Buštěhrad, začalo přesně v 17:30 hodin. Všechny přítomné přivítala starostka města, paní Ing. Arch. D. Javorčeková. Za vydatné pomoci dětí rozsvítila nazdobený strom v parku.

Pak vyzvala všechny žáky souboru Duha, aby potěšili přítomné posluchače a diváky svým programem. Zaznělo devět vánočních písní a koled, ke kterým děti přidaly stejný počet převážně čertovských rýmovaček a taškařic.

Žáci školní družiny jimi popřáli všem, příjemný adventní čas, krásné Vánoce a hodně zdraví do roku 2016.

Děkujeme rodičům za doprovod dětí a městu Buštěhrad za sladké ocenění jejich výkonu.

Anna Holeyšovská

27. listopadu 2015