Vystoupení v Branově

Občanský spolek "Za společný Branov", uspořádal v sobotu 17.5.2014 vzpomínkové setkání. Uskutečnilo se u příležitosti čtyřicátého výročí odhalení pamětní desky spisovateli Oto Pavlovi na místní sokolovně.

Zahájení proběhlo za přítomnosti autora této myšlenky, pana Františka Šípka, zástupců Tj Dukla Praha, sportovců, novinářů, členů klubů veteránů a přátel Oty Pavla z různých částí naší republiky.

Mezi ostatními návštěvníky byly také děti ze souboru Duha se svými rodiči. To, že přijely zazpívat ze školy v Buštěhradu, která nese jméno známého spisovatele, bylo příjemným oživením úvodu.  Jejich výkon byl odměněn velkým potleskem.

Následující program probíhal za pěkného počasí v přátelské, vlídné atmosféře, a tak i návrat dětí domů se mimo původní plán posunul do pozdějších odpoledních hodin.

Děkuji organizátorům za velkou pohostinnost. Manželům Polívkovým, Rohlovým a Maškovým pak za dopravu dětí i veškerou další pomoc.

Více fotografií neleznete v naší fotogalerii.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka