Vystavujeme s kaktusáři v Památníku Lidice

Dnes byla slavnostní vernisáží zahájena další výstava kaktusů a sukulentů ve výstavní místnosti Pod Tribunou, Památníku Lidice. Za přítomnosti řady hostů a vedení Památníku Lidice se jí zúčastnil také Mgr. Pavel Hlubuček, ředitel OMG MK ČR a jeho zástupkyně, JUDr. Věra Sejkorová. Všem zazpívali žáci souboru Duha.

Děti z kaktusářského kroužku byly i tentokrát přizvány, aby zveřejnily výsledky svého snažení a to společně se členy Klubu kaktusářů v Kladně.

Kromě kreseb kaktusů je prvně součástí výstavy také literární tvorba, ovlivněná především pravidelnou, celoroční péčí o tyto velice krásné a v podstatě nenáročné rostliny.

Výstava se koná od 15.5.2014 do 18.5.2014 a jste na ni srdečně zváni.

Děkujeme Klubu kaktusářů v Kladně za přizvání a vedení Památníku Lidice za možnost vystavovat ve významném a reprezentativním prostoru.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka