Družinová sportovní olympiáda

Dne 14. září 2012 proběhlo v odpoledních hodinách malé dětské zápolení, které zahájilo sportovní akce školního roku 2012/2013.

Poměřování sil si užili žáci prvního a druhého oddělení. Rozhodčí a pomocní asistenti byli tentokrát z oddělení čtvrtého.

Jednoduché disciplíny byly zaměřeny na rychlost, sílu, motorickou zdatnost, přesnost i pevnou vůli.  Malí sportovci se utkali se svými soupeři v běhu na krátkou vzdálenost, skoku z místa, hodu míčkem do dálky i na určený cíl, chytání míčků do sítí a v proskakování obručí. Za své výkony získali bodové hodnocení, které si zapisovali do startovací tabulky.

To, že se všichni náramně snažili, dokazuje i velký počet prvních a druhých míst, získaných diplomů a medailí.

Děkujeme firmě Multiprint s.r.o. Kladno za sponzorský dar, který jsme při této olympiádě použili.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka