Výstava v Lidicích

Nad Památníkem Lidice sice vykukovalo sluníčko za mraky, ale silný a studený vítr obtěžoval všechny hosty, návštěvníky i pořadatele dlouhou dobu před začátkem výstavy kaktusů a sukulentů. Proto proběhla slavnostní vernisáž přesně v deset hodin uvnitř výstavní místnosti mezi pichlavými, ale tentokrát i krásně rozkvetlými exponáty.

Malý pěvecký program si připravili  žáci ze souboru Duha. Výtvarné a textové práce dětí ze všech oddělení školní družiny na téma "KAKTUS", pak byly k vidění stejně, jako výpěstky kaktusářského kroužku. Ten byl i letos přizván, aby společně s dospělými kaktusáři z Klubu kaktusářů v Kladně, předvedl výsledky svého celoročního snažení.

Výstava potrvá do neděle 20. května 2012 ve výstavní místnosti Pod Tribunou a zahrnuje i prodejní část. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Velmi děkujeme vedení Památníku Lidice v čele s JUDr. M. Červenclem za možnost prezentovat práci dětí v jeho prostorách.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka