Popřáli jsme hodně zdraví

Předvánoční setkání žáků a seniorů proběhlo 20.12.2010 v nově zrekonstruovaném prostoru Domu s pečovatelskou službou v Buštěhradě. Přestavěnou společenskou místnost děti navštívily jako vůbec první návštěvníci, a proto i jejich přivítání bylo doprovázeno mnoha úsměvy.

Děti přišly popřát krásné Vánoce, hodně zdraví do roku 2011 a přidaly nejen vlastnoručně zhotovené drobnosti z papíru a keramiky, ale i pásmo recitovaných a zpívaných koled. Na flétnu je při tom doprovázela vychovatelka Nicol Plešáková. Nezapomněly ani na pozvání do Lidické galerie, kde budou vystupovat na koncertu dobré vůle. Uskuteční se 22.12.2010.

Další setkání plánují obě strany na začátek nového kalendářního roku, velmi se těší, ale jeho obsah zatím tají.

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka