Taneční úpěch žákyně 6. třídy Elišky Plaché

Žákyně šesté třídy naší základní školy Eliška Plachá dokázala na konci ledna v Otrokovicích se svých tanečním partnerem Janem Burantem dosáhnout výtečného 4. místa na mistrovství ČR ve standardních tancích 2015. Hodnotu výsledku Eliščina páru v příslušné věkové kategorii ocenila ve své reprotáži také Česká televize, konkrétně v dokumentu o republikovém šampionátu, který naleznete v archivu (pasáž o Elišce Plaché a Janu Burantovi na počátku šesté minuty).

Eliška se během prvního školního pololetí potýkala se zdravotními problémy, přesto se dokázala úspěšně prezentovat nejen na tanečním parketu, ale také ve školních lavicích. Příkladně se vypořádala se s nadprůměrnou absencí a na vysvědčení se mohla pochlubit samými jedničkami. Díky své úspěšné reprezentaci na otrokovickém šampionátu i příkladným přístupem ke školním povinnostem zahájila další pololetí pochvalou třídního učitele.

Mgr. Jan Vtípil

10. února 2015