Úvodní stránka » Mateřská škola

Pozor - výlet 2.5.2017

Ve všech třídách ( netýká se Krtečků ) jsme informovali o úterním výletu do Šestajovic ( batůžek, pití, pláštěnka ).

Navštívíme svíčkárnu, minifarmu a výtvarné dílny.

Příchod dětí je NUTNÝ do 7,30 - odjíždíme v 7,45. Děti, které přijdou pozdě MUSÍ proto zůstat v MŠ - ve třídě Krtečků.

Věřím, že i tenhle výlet všichni zvládneme a dětem se bude líbit.

Krásný prodloužený víkend a v úterý se za všechy z MŠ těší

28. dubna 2017

Duben v MŠ

•  5.dubna - Žabičky - Galerie Lidice, program "Objev svůj příběh, človíčku"
  •  7.dubna - Zajíčci, Berušky ( bez nejmenších dětí ) - zámek Nelahozeves, velikonoční prohlídka + dílny
  • 10.dubna - Galerie Lidice, program "Objev svůj příběh, človíčku"
  • 10.dubna - Medvídci, Žabičky ( bez nejmenších dětí ) - zámek Nelahozeves, velikonoční prohlídka +dílny
  • 12.dubna - Medvídci - Galerie Lidice, program "Objev svůj příběh, človíčku"
  • 13.dubna - provoz pouze v MŠ Hřebečská, prázdniny v základních školách
  • 19.dubna - Medvídci - NSEV Čabárna, program "Jak to chodí u mravenců"
  • 19.dubna - Berušky, Žabičky - Bezpečnost na silnici, beseda
  • 21.dubna - kino v MŠ pro všechny děti
  • 24.dubna - Zajíčci - NSEV Čabárna, program "Jak to chodí u mravenců"
  • 28.dubna - Slet čarodějnic v MŠ

Děti ze třídy Krtečků a Zajíčků navštíví Galerii v Lidicích v měsíci květnu a čeká je program "Galerie plná smyslů". Krtečkové a nejmenší děti ze třídy Žabiček a Berušek, které nepojedou na zámek Nelahozeves se mohou těšit na 15.červen - to je čeká pohádkový výlet na zámek Berchtold.

Ve dnech 19. - 20.dubna se uskuteční sběr papíru. Kontejner bude přistaven k MŠ Hřebečská 19.4. kolem 9 hodiny, odvoz kontejneru 20.4. po 14 hodině.

3. dubna 2017

Úspěchy v soutěžích

Děti ze všech tříd naší mateřské školy se pravidelně zúčastňují různých soutěží.

V tomto školním roce patří ocenění a gratulace Emě Bešendové ze třídy Zajíčků, která získala 3.místo ve své kategorii ve výtvarné soutěži KLADENSKÁ VEVERKA. Ve stejné soutěži postoupil se svým výkresem mezi nejlepší i Kryštof Jandáček - také ze třídy Zajíčků ( Výtvarné práce nejlmladších účastníků ).

Další gratulace je pro účastníky recitační soutěže SLÁNKA. Krásné třetí místo v soutěži obsadila Viktorie Hrubá. Čestné uznání za svůj výkon si zasloužili Ella Klímová a Karel Kratina. Všichni se na soutěž připravovali ve třídě Berušek.

21. února 2017

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání

Vedení Základní školy a Mateřské školy Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno oznamuje, že dne 11. května 2017 od 8,00 do 12,00 hodin a od 13,00 do 16,00 hodin proběhne v mateřské škole Hřebečská ulice zápis dětí k předškolnímu vzdělávání ( zahájení docházky do MŠ - 1. září 2017) . K zápisu  zákonní zástupci dětí potřebují občanský průkaz a rodný list dítěte.

Přihlášku popř.ostatní formuláře si můžete vyzvednout od začátku měsíce dubna v MŠ Hřebečská.

Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2017 / 2018

I.

Při přijímání dětí do mateřské školy vychází ředitelka z uvedených kritérií

II.

1. Předškoláci - děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky

2. Děti podle věku s trvalým bydlištěm v Buštěhradě - od nejstaršího k nejmladšímu

3. Děti podle věku s trvalým bydlištěm v okolních obcí - od nejstaršího dítěte k nejmladšímu

3. února 2017

Platba školného

Poplatek za předškolní vzdělávání  ( školné ) 480 Kč měsíčně se platí nejlépe bezhotovostním způsobem vždy do 15. příslušného měsíce.. Číslo účtu je 050016-0388173329/0800.

Do poznámky uveďte jméno dítěte - školné a do variabilního symbolu datum narození dítěte.

Pokud si nastavíte trvalý příkaz k úhradě - tak prosím pouze do platby za červen. Výše poplatku za červenec a srpen se každým rokem mění podle počtu dní, kdy je MŠ v provozu.

1. září 2016

Ranní příchody do MŠ

Vzhledem k opakujícím se pozdním příchodům do MŠ upozorňuji, že

ráno je školka otevřená od 6,30 - do 8,00 hodin

a tento čas je vyhrazen pro příchod dětí. Po osmé hodině se MŠ zamyká.

Pozdější příchod způsobuje komplikace nejen ve stravování - ráno je třeba nahlásit skutečný počet dětí (svačin a obědů ), ale hlavně narušuje ranní činnosti a v případě výletů nebo divadelních představení může být i důvodem pozdějšího odjezdu atd..

Děkuji za pochopení

21. října 2015