ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad - úvodní stránka

Základní škola a Mateřská škola
Oty Pavla - Buštěhrad

 

Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » Mateřská škola

Mateřská škola

Aktuální informace

Říjen v MŠ

  • Začátkem října jsem ve školce první lekcí odstartovali PLAVÁNÍ pro předškoláky a všechny děti měly také možnost prohlédnout si modely aut a dozvědět se něco nejen o nich, ale hlavně o bezpečnosti v silničním provozu. Některé třídy navštívily výstavu v Galerii Sýpka. 
  • v druhém říjnové týdnu začínají ve třídě Medvídků a Žabiček Chvilky s angličtinou
  • 17.10. - plavání, 2.lekce ( přihlášení předškoláci )
  • 18.10. - Divadlo v MŠ pro všechny děti
  • 18., 19.10 - sběr papíru ( kontejner u MŠ Hřebečská )
  • 24.10. - Halloween V ZŠ
  • 26., 27.10. - prázdniny v ZŠ
  • 30., 31.10. - Zdravá pětka - program o zdravém životním stylu
  • 31.10. - plavání, 3.lekce

 

 

6. října 2017

MŠ - školné

Poplatek za předškolní vzdělávání  ( školné ) 450 Kč měsíčně se platí nejlépe bezhotovostním způsobem vždy do 15. příslušného měsíce.. Číslo účtu je 050016-0388173329/0800.

Do poznámky uveďte jméno dítěte - školné a do variabilního symbolu datum narození dítěte.

Pokud si nastavíte trvalý příkaz k úhradě - tak prosím pouze do platby za červen. Výše poplatku za červenec a srpen se každým rokem mění podle počtu dní, kdy je MŠ v provozu.

 

Marcela Jonešová

 

3. září 2017

Seznamy dětí - MŠ Hřebečská

V MŠ Hřebečská se nachází čtyři třídy:

  • v přízemí přední budovy je to třída BERUŠEK a v patře najdete ZAJÍČKY
  • v přízemí zadní budovy je třída ŽABIČEK a v patře jsou KRTEČKOVÉ
  •  

Zajíčkové – seznam dětí na školní rok 2017/ 2018

MŠ Hřebečská 660

Učitelky MŠ: Kmohanová Jitka, Neumannová Jana

1.

Martínková Hana

 

 

2.

Ehrmanová Anna

 

3.

Smilkovská Lea

 

4.

Kluiberová Katrin

 

5.

Dvořáková Markéta

 

6.

Mrázek Lewis

 

7.

Kováč Vít

 

8.

Holub Ondřej

 

9.

Zabilková Eva

 

10.

Šturm Emil

 

11.

Kierová Nela

 

12.

Benda Haruki Jaroslav

 

13.

Opltová Adriana

 

14.

Neusser Dominik

 

15.

Sasko Maxim

 

16.

Dlouhá Marie

 

17.

Davidová Veronika

 

18.

Rinda Tobias

 

19.

Cojocaru Antonio

 

20.

Zoubek Jáchym

 

21.

Filasová Isabela

 

22.

Šimečková Zuzana

 

23.

Hejný Eduard

 

24.

Hrůzová Terezie

 

25.

Stříteský Mikuláš

 

26.

Veselý Lukáš

 

27.

Graclík Adam

 

 

Berušky – seznam dětí na školní rok 2017/ 2018

MŠ Hřebečská 660

Učitelky MŠ: Heráková Diana, Strnadelová Lucie

 

1.

Šindler Artur

 

2.

Horváth  Vojtěch

 

3.

Haisel Marek

 

4.

Strouhal Mirek

 

5.

Kaiml Vojtěch

 

6.

Bilal Samuel

 

7.

Tyburcová  Sofie

 

 8.

Heřmanová Adéla

 

 9.

Dvořáková Tereza

 

10.

Kratochvíl Filip

 

11.

Hruška Matěj

 

12.

Počilová Eliška

 

13.

Antoci Maria

 

14.

Hendrychová Nikola

 

15.

Aspa Viola

 

16.

Altner Lukáš

 

17.

Adam El Hattab

 

18.

Koníček Štěpán

 

19.

Henzlová Linda

 

20.

Košč Vojtěch

 

21.

Sládek Adam

 

22.

Kadlecová Renata

 

 

Krtečkové –  seznam dětí na školní rok 2017 / 2018

MŠ Hřebečská 660

Učitelky MŠ: Kočárková Štěpánka, Šímová Jitka

 

1.

Krušek Jan

2.

Podaný Marcus

3.

Pulec Martin

4.

Hodanová Nelly Viktorie

5.

Ulrich Ondřej

6.

Kubeš Michal

7.

Kubešová Zuzana

8.

Sasko Richard

9.

Kasandová Tshaala Alena

10.

Jandová Sára

11.

Bakulová Markéta

12.

Gusev Alexandr

13.

Steigger Alexandra

14.

Navrátil Václav

15.

Štambera Maxim

16.

Josef Sebastian

17.

Rudová Ella

18.

Krupka František

19.

Zpěváková Karolína

20.

Kuki Michael

21.

Roškot Sam

22.

Skála Tomáš

23.

Macíková Vendula

24.

Masopust Vilém

25.

Fujerová Hana

26.

Tran Thein An

27.

Zemanová Sára

Žabičky – seznam dětí na školní rok 2017/ 2018

MŠ Hřebečská 660

Učitelky MŠ: Jonešová Marcela, Kunová Zuzana

1.

Zpěvák Daniel

 

2.

Juchelková Lena

 

3.

Votruba Vojtěch

 

4.

Votrubová Klára

 

5.

Smrtková Nela

 

6.

Dlouhý Kamil

 

7.

Dlouhá Michaela

 

8.

Zeman Jiří

 

9.

Valášková Nelly

 

10.

Poláčková Eliška

 

11.

Sekera Lukáš

 

12.

Palmanová Ella

 

13.

Langer Matyáš

 

14.

Kovalčíková Tereza

 

15.

Niedoba Filip

 

16.

Résová Tereza

 

17.

Šumná Karolína

 

18.

Vojtichovská Anastastasia

 

19.

Komín Kryštof

 

20.

Dušková  Justýna

 

21.

Miňovská Marta

 

22.

Podoláková Johana

 

23.

Duchek Matěj

 

24.

Kolísek Daniel

 

25.

Rokosová Stella

 

26.

Vorlová Anna

 

27.

Hodulák Oskar

 

29. srpna 2017

Zahajovací třídní schůzky

 

Třídní schůzky se ve všech třídách konají ve středu 6.září od 16,30 hodin.

Těšíme se na setkání!!

25. srpna 2017

Informace z MŠ, seznam dětí - Medvídci (odloučené pracoviště)

Vážení rodiče, 

jak jsme vás již informovali v pátek 1.září se s dětmi i s vámi těšíme na setkání při Zábavném dopoledni

(více informací v předešlém článku).

Ve školce vrcholí příprava na zahájení provozu, ale i tak se v příštím týdnu dozvíte, do které třídy bylo vaše dítě zařazeno. V současné době přikládám seznam dětí, které budou navštěvovat třídu Medvídků v ulici Tyršova ( odloučené pracoviště v ZŠ ). Ostatní děti budou v MŠ Hřebečská. Hned začátkem září proběhnou v jednotlivých třídách třídní schůzky, kde se dozvíte bližší informace o dění v mateřské škole. Zatím doporučuji pro první dny připravit dětem převlečení na ven a jiné do tříd, přezůvky a pláštěnku. 

Příjemný vstup do naší MŠ přeje za všechny

Marcela Jonešová

Medvídci – 5. třída, seznam dětí na školní rok 2017 / 2018

Učitelky MŠ: Iva Hrazdírová, Dagmar Pecháčková

1.

Kratochvílová Tereza

2.

Zárubová Barbora

3.

Kováč Pavel

4.

Čihová Kateřina

5.

Poloček Antonín

6.

Bešendová Ema

7.

Bešendová Nina

8.

Bartáková Ella

9.

Ehrman Kryštof

10.

Hájek Nicholas

11.

Homola Matyáš

12.

Jandáček Kryštof

13.

Martínek Tomáš

14.

Křížová Ema

15.

Heřman Martin

16.

Porš Jonáš

17.

Prejzková Veronika

18.

Habáň Šimon

19.

Dražan Alex

20.

Výborná veronika

21.

Švejkovská Týna

22.

Hejná Eliška

23.

Hlavsa Martin

24.

Muller Petr

25.

Štýbrová Michaela

26.

Volštátová Ellen

27.

Blažková Anna

28.

Kellerová Karolína

24. srpna 2017

Výtvarné soutěže a úspěchy v nich

Úspěchy našich dětí ve výtvarných soutěžích pokračují a my máme velkou radost z jejich skvělých výsledků.

Gratulujeme!

IV. ročník soutěže Reflexní děti:

Tři děti z naší MŠ se umístili v jedné z kategorií na třech místech ve výtvarné soutěži Reflexní děti „Posviťme si na bludičku“. První místo Viktorie Hrubá, druhé Adam Kiliáš a třetí Terezka Kellerová.

Do soutěže se přihlásilo celkem 20 soutěžních kolektivů z celé ČR, celkem více než 1500 dětí, hodnoceno bylo 125 výkresů. Věk soutěžících od 3 do 14 let.

Požární ochrana očima dětí - úspěšně se umístila Vikorie Hrubá a Johanka Fialová ( 1. a 2.místo )

 

 

19. června 2017

Informace o přerušení provozu mateřské školy během letních prázdnin, úplata za měsíc červenec

V období letních prázdnin bude MŠ uzavřena od pondělí 24.července do čtvrtka 31.srpna 2017.

Provoz bude opět zahájen v pátek 1.září 2017.

 

Platba úplaty za měsíc červenec:

Základní částka upravená o snížení úplaty během přerušení provozu činí 328 Kč. Podrobné informace získáte v jednotlivých třídách.

 

 

 

5. května 2017

Měsíční výše úplaty pro školní rok 2017/2018

V souladu s zákonem č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a podle vyhlášky č. 14/2005, o předškolním vzdělávání v platném znění, se stanovuje úplata za předškolní vzdělávání takto:

 

Měsíční výše úplaty za vzdělávání:

Celodenní docházka -  450,- Kč

S celým texten dokumentu "Rozhodnutí ředitele školy ke stanovení úplaty za předškolní vzdělávání pro školní rok 2017/2018" se můžete seznámit v sekci PRO RODIČE.

 

 

5. května 2017

Úspěchy v soutěžích

Děti ze všech tříd naší mateřské školy se pravidelně zúčastňují různých soutěží.

V tomto školním roce patří ocenění a gratulace Emě Bešendové ze třídy Zajíčků, která získala 3.místo ve své kategorii ve výtvarné soutěži KLADENSKÁ VEVERKA. Ve stejné soutěži postoupil se svým výkresem mezi nejlepší i Kryštof Jandáček - také ze třídy Zajíčků ( Výtvarné práce nejlmladších účastníků ).

Další gratulace je pro účastníky recitační soutěže SLÁNKA. Krásné třetí místo v soutěži obsadila Viktorie Hrubá. Čestné uznání za svůj výkon si zasloužili Ella Klímová a Karel Kratina. Všichni se na soutěž připravovali ve třídě Berušek.

 

Marcela Jonešová

21. února 2017

© ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad | Grafika: Midasweb.eu | Redakční systém Weblík