Vánoční spaní ve škole

Dne 20. prosince proběhlo  „Spaní ve škole“  pro žáky 8. ročníku. Sešli jsme se ve škole a náš SUPER večer jsme zahájili společnou večeří.

Celý večer jsme hráli hry, povídali si o svých přáních a plánech na vánoční svátky, ale hlavně jsme si užívali možnosti strávit společně více času, a navzájem se poznat jinak než při běžných hodinách ve škole.

Unavení po celém dlouhém dni, jsme zalezli do spacáků, samozřejmě do oddělené třídy pro chlapce a oddělené třídy pro dívky. Čekala nás dlouhá noc plná povídání, sledování filmů a pojídání chipsů, popcornu a jiných dobrot.

Ráno jsme vstali brzy, abychom posnídali dobrůtky, které připravily dívky. Chlapci se postarali o úklid tříd. Myslíme, že akce se opravdu vydařila a těšíme se na další.

Bc. Květoslava Sehnalová, Mgr. Miroslav Kučera

3. ledna 2019