Marcela Jonešová

vedoucí učitelka pro MŠ

E-mail: jonesova@zsbustehrad.cz

Po absolvování Gymnázia Kladno a následně studia na SPgŠ Beroun jsem v  roce 1984 nastoupila jako vychovatelka do školní družiny ZŠ Buštěhrad. Práci ve školství jsem nikdy neopustila - ale chtěla jsem poznávat jiné a nové. Několik let jsem pracovala v soukromé škole a v  roce  2002 jsem začala učit nejdříve na druhém a pak na prvním stupni základní školy - od roku 2009 opět v Buštěhradě.... Buštěhrad a místní škola či školka, kde působím od září 2014, mě provází vlastně téměř celým pracovním i osobním životem a jsem za to ráda. Přála bych si, aby do naší školky přicházely děti s radostí a úsměvem, vítaly je příjemné paní učitelky a rodiče věděli, že mají děti na tom nejlepším místě, protože tam získají nejen vědomosti přiměřené jejich věku, ale také potřebné zázemí a pohodu.

K mým  zálibám patří především cestování a pobyt v přírodě. A hlavně děti. Ty vaše i můj vlastní... poněkud starší syn.