Už chodíme do školky

Úterý 1. září byl den plný očekávání. Na děti ze třídy Sluníček čekaly ve třídě paní učitelky, spousta hraček a nových kamarádů. První den holčičky a kluci byli ve školce jen chvilinku, ale i tak si stačili pohrát s některými hračkami a sníst  dobrou svačinku.

Teď už chodíme do školky skoro celý měsíc a za tu dobu jsme se seznámili s prostředím třídy a školky. Učíme se uklízet po ranních hrách hračky. K tomu zpíváme „uklízecí písničku“. Líbí se nám zpívání u klavíru a cvičení podle říkadel. Každý zná svoje jméno a značku. Na vycházku chodíme se svým kamarádem dráčkem a hlídáme ho, aby nám neutekl.

Dětem přejeme, ať se jim u nás ve třídě Sluníček líbí a na jejich tvářičkách září sluníčkový úsměv.

Štěpánka Kočárková

24. září 2020