BušFEST a Duha

Za velice příznivého počasí se konal v Buštěhradě první ročník hudebního festivalu s názvem "BušFEST".

Na místním fotbalovém hřišti vystoupili hudební amaterští umělci města, kteří mezi sebe přizvali také děti ze souboru Duha. Nejmladší účastníci, zpěváčci ve věku od 6 - 10 let tak zazpívali po boku svých skvělých hudebních vzorů tři písničky.

Celé odpoledne se neslo v příjemné, přátelské a uvolněné atmosféře, a tak si nejen děti odnášely ty nejlepší dojmy.

Děkuji organizátorům za přizvání na festival a občerstvení pro celý soubor, rodičům dětí za to, že je přivedli a umožnili jim na prahu nového školního roku užít si motivující a neobvyklou událost. Poděkování patří také mamince Barunky Šumné za krásné fotografie (viz.níže).

Anna Holeyšovská

vedoucí vychovatelka