Hračkobraní

V předposledním týdnu školního roku se uskutečnil poslední, šestý rekord školy. Děti si donesly pro příjemnou chvilku o velké přestávce svoji nejmilejší hračku.

Každá třída měla své zástupce a tělocvična se zaplnila během krátké chvíle. Bylo dost času pochlubit se spolužákům a vyprávět o kvalitách svých oblíbenců. Jejich předvádění nebralo konce.

Zaznamenali jsme několik kuriozit. Patřil mezi ně obří pes, vrnící kočka, ale také živé kotě. Hračku měli malí i velcí a na podporu svých žáků, pro zachování úsměvné atmosféry, také někteří vyučující. Rekord bude mít své "nerekordové" pokračování v příštím školním roce, kdy školní družina připravuje výstavu hraček s názvem "S čím si hrála moje babička".

27. června 2007