Krajské kolo v šachu - 3. místo starších žáků

Fantastický výsledek uhrálo naše školní šachové družstvo 10. prosince 2013 v Neratovicích. V kategorii II. stupně reprezentovali Míša Nová a Adam Fialka (8. třída), Evča Vrbová, Lukáš Malý a Martin Kindl (7. třída). V konkurenci 13 týmů v 7 kolech vyhráli dohromady 16 partií, těsně na pomocné body předstihli výběr ze Sedlčan a získali pohár za třetí místo v celém Středočeském kraji.

Mladší kategorie I. stupně zastoupená Davidem Langem a Luckou Dvořákovou (5. třída), Ondřejem Popovským a Matyášem Bukem (3.A) a Míšou Hanzlíkem (3.B) prohrála jediný zápas, přestože narážela v průběhu turnaje na velmi silné týmy. I tak na ně zbylo trochu paradoxně až celkové 10. místo ze 14 týmů.

Všem žákům patří veliká gratulace za jejich výkony a poděkování za příkladnou a vzornou reprezentaci školy na krajské úrovni.

Mgr. Václav Barták

12. prosince 2013