Výsledková listina dětské výtvarné soutěže „Vánoční malování"

Soutěž je součástí výtvarného projektu DDM Šumná „Děti malují pro Konto BARIÉRY“,nad kterým převzal osobní záštitu hejtman Jihomoravského kraje pan Mgr. Michal Hašek.Projekt podporuje společnost FREEPORT INTERNATIONAL OUTLET,obchodní centrum Hatě .Do soutěže, která byla vyhlášena pro děti ve věku MŠ – 9. ročník ZŠ, bylo odevzdáno 1199 prací z celkem 124 škol a školských zařízení. V jednotlivých kategoriích byli jako nejlepší vyhodnoceni odbornou porotou tito soutěžící:

4. kategorie děti 11 – 12 let
2. místo Vojtěch Vlasák ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad „Tančící Praha“
5. kategorie děti 13 – 15 let
3. místo Nikola Procházková ZŠ a MŠ Oty Pavla Buštěhrad „Zimní Praha
Po vystavení budou výtvarné práce využity pro potřeby Konta BARIÉRY Nadace Charty 77 k ilustraci stolních kalendářů, jejichž prodej slouží k získání prostředků na nákup školních pomůcek pro zdravotně postižené děti (www.kontobariery.cz/projekty/).

23. června 2013