Žáci I. stupně nejlepšími šachisty v kladenském okrese

Výjimečného úspěchu dosáhli žáci I.stupně naší základní školy v šachu. Dne 22.11.2011 se konalo v Dělnickém domě v Kladně okresní kolo za účasti šesti škol z Kladenska. Družstvo ve složení Matyáš Mayrhofer (4.třída), Eva Vrbová (5. třída), Jan Dočekal (5.třída) a Lucie Dvořáková (3. třída) suverénně vyhrálo a z prvního místa postoupilo do kola krajského, kde se 14.12. v Neratovicích bude snažit kvalifikovat na republikové mistrovství.
Šachové družstvo II. stupně v sestavě Michaela Nová (6. třída), Eliška Müllerová (9. třída), Dominik Roztočil (9. třída), Jan Vlček (9. třída) v konkurenci 8 týmů obsadilo 4. místo pouhý jeden bod za bronzovou příčkou.

Všichni účastníci zaslouží pochvalu za vzornou reprezentaci školy a dosažení výjimečných výsledků na okresní úrovni.
Mgr. Václav Barták

24. listopadu 2011