Galerie talentů - Praha očima dětí

K dalším velkým úspěchům propagující naši školu i město ve výtvarné výchově bylo zařazení nejlepších výtvarných prací žáků do republikové galerie talentů. Ve velké konkurenci 912 obrázků prací všech pražských škol tak byly publikovány i práce žáků Základní školy Oty Pavla Buštěhrad. Křest této knihy proběhl v pondělí 3.10. na Chvalském zámku v Praze Horních Počernicích. Že jde opravdu o výjimečný počin, svědčí i to, že publikace pod názvem Praha očima dětí byla pokřtěna primátorem hlavního města Prahy Bohuslavem Svobodou a Karlem Gottem, kmotry této publikace, společně se statutárními zástupci všech pražských částí. Jsme i hrdi na to, že naše žákyně, jedna z velkých výtvarných talentů, Eliška Plachá jako zástupce naší školy, měla možnost tuto knihu pokřtít společně se Zlatým slavíkem. Celým slavnostním aktem křtu provázel pan Jančařík, o zpěv se postarali Václav Noid Bárta a miss ČR Eliška Bučková.
Knihu si lze prohlédnout v sekretariátu školy nebo na adrese http://galerietalentu.cz/index.php/component/content/article/69-krest-knihy-praha-ocima-deti

Fotografie lze prohlédnout ve fotogalerii.
Mgr. L.Vošmiková

8. října 2011