Volejbal hoši

Dne 11.4. 2011 se chlapci 2. stupně ZŠ Buštěhrad zúčastnili okresního finále ve volejbale. Ze skupiny, ve které hráli ještě Vinařice, Švermov, 6. ZŠ, Sportovní Gymnázium Kladno a 1. ZŠ postoupili do semifinále z 2. místa. Zde narazili na velmi dobře hrající 11. ZŠ Kladno a ve 2 setech jí podlehli. V boji o velmi pěkné 3. místo se setkali naši žáci se Sportovním gymnáziem Kladno, který už je porazil v základní skupině. Tentokrát hráli buštěhradští lépe a v obou setech tahali za delší konec. Ani v jedné sadě ale nezvládli koncovku a opět prohráli. Přesto je ovšem 4. místo v konkurenci celého okresu velmi dobrý výsledek a naši žáci Jiří Musel, Jan Vlček, Luděk Masař, Jiří Neradil, Jan Kozelka, Jakub Krupička, David Bunda zaslouží pochvalu a uznání za příkladnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Václav Barták

3. května 2011