Kladenská veverka - výtvarná soutěž

V pátek 21. listopadu 2008 domě na Sítné proběhlo vyhodnocení a výstava XIX. ročníku mezinárodní výtvarné, literární a fotografické soutěže Kladenská veverka.

Mladí tvůrci od předškolního věku až do devatenácti let zpracovávali svá díla na téma ochrany životního prostření v rybníku, řece a moři, případně pomoci nemocným a zraněným živočichům. Výtvarné práce byly rozděleny podle techniky – kresba, kresba tuší, kresba pastelem, malba, grafika a jiné techniky, keramika a také fotografie. V neposlední řadě byly oceněny i literární práce.

Ceny předávaly významné osobnosti města Kladna a další významní činitelé středočeského kraje.Výtvarné práce byly i z ciziny, například z Makedonie, Maďarska, Peru, Estonska. Naše škola se této soutěže každoročně účastní.

• 1. místo získala práce Simony Kadlecové ze 7. třídy
  • 2. místo získala Eliška Mullerová ze 6. třídy.

Všem výhercům upřímně blahopřejeme a velmi nás těší i vystavené práce ostatních účastníků soutěže z 5., 6. a 7. třídy a věříme, že se i nadále budou úspěšně podílet na dalším ročníku Kladenské veverky.

25. listopadu 2008