Atletické závody - miniolympiáda 1. stupně - 2 medaile

V květnu jsme se zúčastnili dvou atletických závodů, konkrétně Poháru rozhlasu, ve kterém startovali žáci 8. – 9. třídy a atletické miniolympiády kde závodili žáci z prvního stupně. V obou případech nám bohužel nepřálo počasí. Na Poháru rozhlasu přes velkou zimu naši sportovci předvedli slušné výkony, které bohužel díky startu atletů specialistů z jiných škol stačily na umístění těsně za první desítkou. V atletické Miniolympiádě jsme byli i přes vytrvalý déšť úspěšnější, kromě několika umístění těsně za stupni vítězů, jsme se dvakrát probojovali k medailovým pozicím. Nejprve vybojovala ve sprintu na 50 m 3. místo Veronika Kaufmanová ze 3. B. O chvilku později získala Adéla
Urbanová ze 3. B, dokonce zlatou medaili ve skoku dalekém. Díky dosaženým výsledkům všech zúčastněných žáků prvního stupně naše škola obsadila celkově 6. místo. Za výborné výkony a příkladnou reprezentaci školy děkujeme všem našim žákům.