Postoupili jsme do krajského finále v Mc Donald´s cupu

Dne 26.4.2019 se zúčastnili naši nejmladší žáci (1.-3. třída) okresního kola v kopané - Mc Donalds Cup, které se odehrálo na umělé trávě v areálu SK Kladno. Náš tým byl zařazen do skupiny B s týmy 4.ZŠ KLADNO, ZŠ JIRÁSKOVA, 14.ZŠ A 7.ZŠ.
Kluci tuto základní skupinu ovládli a díku lepšímu skóre postoupil do finálové skupiny. Finálovou skupiny tvořily pouze 3 nejlepší týmy z okresu. Naším soupeřem byla 5.ZŠ A ZŠ Unhošť. Díky skvělé hře celého týmu a poctivého výkonu jsme nakonec porazili oba dva soupeře a celý turnaj vyhráli. V MC'’Donalds cupu pokračujeme krajským kolem, které se bude konat 16.5.2019 ve Vlašimi. Jak pro kluky, tak pro školu je to obrovský úspěch a já bych jim rád pogratuloval a popřál hodně štěstí do dalších bojů.

Bc. Petr Horák

22. května 2019