Velký úspěch v miniolympiádě

Ve středu 10. června naši žáci reprezentovali školu na miniolympiádě v atletice, které se zúčastnilo na 10 škol z Kladna a okolí. Na programu byl sprint na 50 metrů, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh na 500 metrů. Celkem byly 4 kategorie a to žáci 1. - 3. tříd a 4. - 5. tříd rozděleni na dívky a chlapce. O Buštěhradu při vyhlašování vítězů bylo hodně slyšet, když postupně 7x vystoupali naši reprezentanti "na bednu".

Lukáš Rohla získal 2. místo ve sprintu i v běhu na 500m, 2. místo získala na dlouhé trati také Sára Stašková, 3.místo ve sprintu patřilo Daniele Vávrové a Karolíně Řepové a zcela jsme ovládli soutěž ve skoku dalekém ve starších dívkách, kdy 1.místo získala Sára Stašková s pokusem 428cm a 2. místo Daniela Vávrová. Blahopřejeme všem reprezentantům, všichni vydali ze sebe maximum.

Mgr. Martina Zelová

19. června 2015