Mgr. Jiří Charvát

Třída: 6. A

Konzultační hodiny: dle dohody

E-mail: charvat@zsbustehrad.cz

Než jsem v roce 2008 promoval na ústecké pedagogické fakultě, zkusil jsem v Londýně 6 měsíců pracovat třeba jako dělník na stavbě, pomocná síla v restauraci nebo rozvoz pizzy na skútru. Nejcennější zkušeností však byly dva školní roky v pozici učitele na Základní škole Bílá cesta v Teplicích. Po této zkušenosti jsem si odskočil mimo obor a téměř 7 let pracoval v archivu zpravodajství České televize. Práce zahrnovala zpracování obrazového materiálu ze všech oblastí společenského dění.

V roce 2015 se ve třiatřiceti letech opět vracím k původní profesi učitele přírodopisu a výtvarné výchovy.

Rád vzpomínám na dětství ve skautském oddíle, dvouletou kariéru fotbalového rozhodčího, hraní na baskytaru v kapele a koncert, po kterém se bohužel rozpadla, nebo několik společných výstav s vlastními obrazy během studií na VŠ.

Nyní se věnuji své rodině, prohlubování znalostí o přírodě a pokud to čas dovolí tak i výtvarnému umění.